APIE MUS

Sveiki atvykę į patikrintą bei patikimą NISSAN SPECAI servisą! Mes esame profesionali automobilių priežiūros įmonė, kurios specializacija tik Nissan automobilių sistemos. Tai platforma kurioje galite gauti patarimų susijusių su Jūsų automobilio priežiūra, visapusišką automobilio patikrą, periodinius techninius aptarnavimus, bei kitas sudėtingas remonto darbų paslaugas.


Turime sukaupę didelę patirtį Nissan automobilių priežiūros bei remonto srityje, todėl visuomet esame pasiruošę iš anksto, bet kokiam galimam gedimo šalinimui.


Mūsų kvalifikuota meistrų komanda geba spręsti, bet kokias net ir sudėtingiausias Nissan automobilio problemas. Mūsų misija - užtikrinti tinkamą automobilio eksploatavimą. Mūsų paslaugos orientuotos į kiekviena klientą individualiai. Mes ne tik atidžiai išklausome, bet ir aktyviai veikiame.


 

Registracija
Internetu arba +37066196221

 


Kodėl rinktis NISSAN SPECAI?

  • Suprantame, kad automobilis yra ne tik transporto priemonė, bet ir svarbi kasdienio gyvenimo dalis. Todėl mes, NISSAN SPECAI, pasiryžę suteikti Jūsų Nissan automobiliui geriausią priežiūros ir remonto paslaugas.

  • Pasitikėjimas mumis yra mūsų stiprybė -  Tačiau mes nesustojame ir nuolat tobuliname savo žinias bei įgūdžius, kad galėtumėme pasiūlyti dar geresnes paslaugas Jums mūsų klientams. Mumis pasitiki. Mes žinome, kad klientų pasitenkinimas priklauso ne tik nuo darbų kokybės, bet ir nuo bendravimo, bei aptarnavimo atmosferos.

  • Vienas iš mūsų prioritetų - greiti ir kokybiški darbai. Mes suprantame, kad automobilio remontas ar priežiūra gali sukelti nepatogumų Jūsų kasdieniam gyvenimui. Todėl mes stengiamės atlikti darbus kuo efektyviau.

  • Sudėtingos elektroninės sistemos reikalauja modernios kompiuterinės diagnostikos. Mūsų NISSAN SPECAI servise, naudojama speciali kompiuterinė sistema, leidžia nuskaityti sudėtingus klaidų kodus, parametrus ir duomenis, kad būtų galima greitai nustatyti automobilio gedimus ar kitą siunčiamą automobilio kompiuterio informaciją.

  • Mes tikime, kad aukštos kokybės paslaugos neturi būti brangios. Todėl siūlome patrauklias, konkurencingas kainas ir nuolat siekiame optimizuoti savo veiklą, kad galėtumėme Jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

  • Mes ne tik atliekame automobilių remontą ir priežiūrą, bet ir teikiame patarimus ir konsultacijas apie tinkamą Jūsų Nissan automobilio priežiūrą. Suprantame, kad gerai prižiūrimas automobilis ilgiau tarnauja ir reikalauja mažiau remonto sąnaudų, todėl stengiamės padėti Jums rūpintis savo automobiliu tinkamai.

  • Mūsų paslaugos yra patogios ir pritaikytos Jūsų poreikiams. Siūlome skirtingas mokėjimo formas, o taip pat galite užsisakyti paslaugas internetu ir taupyti savo laiką. Mes, NISSAN SPECAI, esame Jūsų patikimi partneriai kelyje.

Ar turite klausimų ? O gal norite plačiau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis?


Susisiekite su mumis ir mes su malonumu Jums padėsime!


 

Registracija
Internetu arba +37066196221