APIE MUS

Sveiki atvykę į nissanservisas.lt! Mes esame profesionali automobilių priežiūros įmonė, specializuojanti tik Nissan automobiliams. Nuolat stengiamės savo paslaugas tobulinti, kad galėtume suteikti geriausią kokybę ir patogumą savo klientams.


Turime daugiau nei 10 metų patirtį automobilių priežiūros srityje ir visuomet stengiamės būti iš anksto pasiruošę bet kokiam galimam gedimui, kad galėtume suteikti savo klientams greitą ir kokybišką aptarnavimą.


Mūsų meistrai yra profesionalūs ir patyrę, sugebantys spręsti bet kokias automobilio problemas. Jei jūsų Nissan reikalauja remonto ar kitos priežiūros paslaugų, mes visuomet būsime pasiruošę padėti.


Mes suprantame, kad jūsų automobilis yra svarbus jums ir mes žadame pasirūpinti juo kaip savo. Mūsų paslaugos yra individualiai pritaikytos prie kiekvieno kliento poreikių, todėl mes užtikriname geriausią galimą aptarnavimą.


Ar turite klausimų ar norite susipažinti su mūsų paslaugomis? Susisiekite su mumis ir mes su malonumu jums padėsime.


 

Registracija
Internetu arba +37066196221

 


 

Kodėl nissanservisas.lt?

  • Suprantame, kad jūsų automobilis yra ne tik transporto priemonė, bet ir svarbi dalis kasdienio gyvenimo. Todėl mes, "nissanservisas.lt", pasiryžę suteikti jūsų Nissan automobiliui geriausią priežiūrą ir remonto paslaugas.

  • Mūsų patirtis yra mūsų stiprybė - turime daugiau nei 10 metų patirtį remontuojant ir prižiūrint Nissan automobilius. Tačiau mes nesustojame ir nuolat tobuliname savo įgūdžius, kad galėtume pasiūlyti jums geriausią paslaugą. Mumis pasitiki.

  • Vienas iš mūsų prioritetų - greiti ir kokybiški darbai. Mes suprantame, kad automobilio remontas ar priežiūra gali sukelti nepatogumų jūsų kasdieniam gyvenimui. Todėl mes stengiamės atlikti darbus kuo greičiau, bet nepažeisdami kokybės.

  • Mes tikime, kad aukštos kokybės paslaugos neturi būti brangios. Todėl mes siūlome konkurencingas kainas ir nuolat siekiame optimizuoti savo veiklą, kad galėtume jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

  • Mes ne tik atliekame automobilių remontą ir priežiūrą, bet ir teikiame patarimus ir konsultacijas apie tinkamą jūsų Nissan automobilio priežiūrą. Mes suprantame, kad gerai prižiūrimas automobilis ilgiau tarnauja ir reikalauja mažiau remonto darbų, todėl mes stengiamės padėti jums rūpintis savo automobiliu tinkamai.

  • Mūsų paslaugos yra patogios ir pritaikytos jūsų poreikiams. Mes siūlome skirtingas mokėjimo formas, o taip pat galite užsisakyti paslaugas internetu ir taupyti savo laiką. Mes, "nissanservisas.lt", esame jūsų patikimi partneriai kelyje.

 

Registracija
Internetu arba +37066196221